Producenci
Tristar BP-2638 urządzenie do smażenia naleśników 1 naleś. 1200 W Czarny, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Średnica naleśnika | 30 cm |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Liczba krep | 1 naleś. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zdjemowalne talerze | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,81 kg |
| Szerokość opakowania | 348 mm |
| Głębokość opakowania | 333 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał łopatki | Drewno |
| T-stick | Tak |
| Materiał T-stick | Drewno |
| Łopatka w zestawie | Tak |
| Liczba szpatułek w zestawie | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 456 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8713016097507 |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 4040 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 12 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 349 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 4720 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 363 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 2020 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,81 kg |
Gwarancja 24 miesiące