Producenci
Tristar Digital Airfryer XXL FR-6999 Moc 1700 W Pojemność 6 L Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Konstrukcja | |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Części wodoodporne | Nie |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Nie |
| Materiały | Plastik |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Moc | 1700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | |
| Minutnik | 60 min |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja pieczenia | Nie Tak |
| Wydajność smażenia | 1,5 kg |
| Liczba osób | 9 os. |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Liczba programów | 10 |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pojemność | 6 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wskazywanie | |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące