Producenci
Tristar FR-9040 frytkownica Podwójny 8 l Autonomiczny 2700 W Frytkownica na gorące powietrze Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Części wodoodporne | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Wyjmowana taca na okruszki | Nie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Składany uchwyt | Nie |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Moc | 2700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Liczba osób | 6 os. |
| Pojemność | 8 l |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Gwarancja 24 miesiące