Producenci
Tristar KA-5059 grzejnik Wewnętrzna Biały 2000 W Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Konstrukcja | |
| Przenośny | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 25 m² |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 60 m³ |
| Moc grzewcza (min) | 1000 W |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 6072 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 243 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 594 mm |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,04 kg |
| Produkty na warstwę palety | 24 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 7242 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 4 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 2982 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
Gwarancja 24 miesiące