Producenci
Tristar KA-5098 grzejnik Wewnętrzna Czarny, Biały 2000 W Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IPX0 |
| Długość przewodu | 1,25 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ochrona przed przewróceniem | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Typ elementu grzejącego | Ceramika |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LED |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Przenośny | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 610 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 20 m2 |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 56 dB |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu. Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące