Producenci
Tristar KA-5103 grzejnik Wewnętrzna Biały 500 W Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ elementu grzejącego | Olej |
| Model | Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Przenośny | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,11 kg |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość produktu | 385 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 500 W |
| Regulowany termostat | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
Gwarancja 24 miesiące