Producenci
Tristar | KA-5179 | Grzejnik olejowy | 2000 W | Liczba poziomów mocy 3 | Nadaje się do pomieszczeń o kubaturze do 60 m3 | Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 25 m2 | Biały | Stopień ochrony IP0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ elementu grzejącego | Olej |
| Stopień ochrony IP | IP00 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ochrona przed przewróceniem | Tak |
| Model | Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Ilość elementów | 1 |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Operacje |
| Materiał obudowy | Żelazo |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Opcje rozmieszczania | Podłoga |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Koła transportowe | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Moc | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 60 m³ |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 25 m² |
| Typ sterowania termostatem | Mechaniczny |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zakrywaj grzejnika podczas pracy, aby uniknąć ryzyka przegrzania. Grzejnik olejowy powinien być umieszczony z dala od łatwopalnych materiałów. Unikaj kontaktu z olejem wewnątrz grzejnika, może być toksyczny dla zdrowia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS06: Substancje toksyczne |
Gwarancja 24 miesiące