Producenci
Tristar KR-3178 odkurzacz przenośny Szary Bez worka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,55 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc ssania | 3500 Pa |
| Czas pracy | 15 min |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,58 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 133 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,75 kg |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Montaż szczoteczki ssącej | Nie |
| Ergonomia | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
Gwarancja 24 miesiące