Producenci
Tristar MX-4823 robot kuchenny 600 W 1,5 l Czarny, Stal nierdzewna, Przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja zagniatania | Nie |
| Wbudowane wagi | Nie |
| Ilość prędkości | 2 |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje miksera | Siekanie |
| Maszynka do mielenia mięsa | Nie |
| Liczba funkcji | 4 |
| Blender w zestawie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wymienne ostrza | Tak |
| Mielenie kawy | Nie |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność misy blendera | 1,5 l |
| Długość przewodu | 0,6 m |
| Moc | |
| Moc | 600 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,72 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Miarka | Tak |
| Urządzenie do robienia makaronu | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,5 kg |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 960 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 2360 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 2000 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał wykonania miski | Szkło |
Gwarancja 24 miesiące