Producenci
Tristar Mini piekarnik OV-3615, 800 W, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Minutnik | 60 min Tak |
| Uchwyt do tacki do pieczenia | Tak |
| Materiał frontów | Szkło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Pojemność netto piekarnika | 10 l |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zakres termostatu | 100 - 230 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc piekarnika | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 250 x 165 x 220 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 263 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 312 mm |
| Produktów na palecie | 45 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 2135 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 830 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,6 kg |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1754 szt. |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Standardowe gotowanie | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Nie |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Rożen | Nie |
| Grill | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie nagrzewa się podczas pracy. Zachować ostrożność, aby uniknąć poparzeń. Nie pozostawiać urządzenia włączonego bez nadzoru. Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Gwarancja 24 miesiące