Producenci
Tristar OV-1443 pierkarnik Kuchenka stołowa Prąd elektryczny Płyta uszczelniona Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Kuchenka stołowa |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Zużycie energii (standard) | 3,1 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,3 kg |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 475 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Uchwyt(y) płyty do grilla | Tak |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na warstwę palety | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 12 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia włączonego bez nadzoru. Urządzenie nagrzewa się podczas pracy. Zachować ostrożność, aby uniknąć poparzeń. Nie używać urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
| Piekarnik | |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Liczba kratek kuchenki | 1 |
| Pojemność brutto piekarnika | 38 l |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Nagrzewanie przednie | Tak |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Zakres termostatu piekarnika | 90 - 230 °C |
| Wymiary wnętrza piekarnika (szer. x głęb. x wys.) | 420 x 275 x 340 mm |
| Rozmiar piekarnika | Mały |
| Grill | Nie |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Pojemność netto piekarnika | 38 l |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Wewnętrzna powłoka pieca | Emalia |
| Funkcja rozmrażania | Nie |
| Okienko | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Ogrzewanie podstawy i wentylator | Tak |
| Płyta kuchenna | |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Mały |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 185 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Płyta do smażenia | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ górnej powierzchni | Stal emaliowana |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 155 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 600 W |
Gwarancja 24 miesiące