Producenci
Tristar VE-5755 Wentylator stojący, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 56,82 dB |
| Kąt pochylenia | 25° |
| Materiał ostrza | Polipropylen |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Automatyczna oscylacja | Nie |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Ilość prędkości | 3 |
| Średnica czaszy wentylatora | 40 cm |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Diody LED | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 1 m3 |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Moc | |
| Pobór mocy | 45 W |
| Napięcie baterii | 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 620 mm |
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować szczególną ostrożność przy używaniu urządzenia w obecności dzieci. Nie zasłaniać wlotów i wylotów powietrza podczas pracy urządzenia. Nie używać dmuchawy lub wentylatora w pobliżu wody. |
| Lampy | |
| Możliwość ściemniania | Nie |
Gwarancja 24 miesiące