Producenci
Tristar VE-5756 wiatrak domowy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Tak |
| Materiał obudowy | Polipropylen (PP) Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 56,82 dB |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Stopień ochrony IP | IP00 |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Kąt pochylenia | 25° |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Zakres oscylacji | 85° |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Zakres regulacji wysokości | 850 - 1150 mm |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 1 m³ |
| Średnica czaszy wentylatora | 40 cm |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 45 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące