Producenci
Tristar VE-5898 Wentylator pionowy 45 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Poziom hałasu | 53,29 dB |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Ilość prędkości | 3 |
| Zakres oscylacji | 85° |
| Przepływ powietrza | 3258 m³/h |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Licznik timera (maksymalny) | 7,5 h |
| Zakres regulacji wysokości | 1050 - 1250 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Siatka ochronna | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 40,6 cm |
| Minutnik | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1200 RPM |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 25° |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy | 45 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące