Producenci
Tristar VE-5933 wiatrak domowy Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Koła transportowe | Nie |
| Kąt pochylenia | 130° |
| Średnica czaszy wentylatora | 30 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Automatyczna oscylacja | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przepływ powietrza | 2448 m3/h |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Poziom hałasu | 59,1 dB |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1300 RPM |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Moc | |
| Pobór mocy | 55 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,87 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Głębokość opakowania | 405 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 2040 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1740 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 840 szt. |
Gwarancja 24 miesiące