Producenci
Tristar VS-3914 szybkowar parowy 3 kosz. Blat 1200 W Czarny, Stal nierdzewna, Półprzezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna Półprzezroczysty |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Ilość koszy | 3 kosz. |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Pojemność | 11 l |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,99 kg |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,31 kg |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 72 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,97 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 595 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 458 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 302 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| warzywa | Tak |
| Ryba | Tak |
| Mięso | Tak |
| Ryż | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Gwarancja 24 miesiące