Producenci
Tristar WG-2419 waga Kwadrat Przezroczysty, Biały Elektroniczna waga osobista
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,52 kg |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wydajność | |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pomiar BMI | Nie |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Dokładność | 100 g |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Nie |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Biały |
| Funkcja pamięci | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Szerokość opakowania | 318 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 318 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 15 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 75 szt. |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
Gwarancja 24 miesiące