Producenci
Tristar WG-2432 waga Kwadrat Bambusowy Elektroniczna waga osobista
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 1,12 kg |
| Wydajność | |
| Kształt | Kwadratowy |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja pamięci | Nie |
| Jednostka miary | g, oz, kg, lb |
| Typ górnej powierzchni | Bambusowy |
| Typ włączania | Kurek |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Nie |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Pomiar BMI | Nie |
| Dokładność | 100 g |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Bambusowy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,34 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 322 mm |
| Głębokość opakowania | 52 mm |
| Wysokość opakowania | 329 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar wyświetlacza | 74 x 35,6 mm |
| Typ ekranu | LCD |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 8075 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8713016086099 |
| Produktów na palecie | 200 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 3900 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,19 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 348 mm |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 9475 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
Gwarancja 24 miesiące