Producenci
Triton 19" Rack Wall-mount 18U/500 glass door Szafa wisząca Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Model | Szafa wisząca |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Pojemność stelaża | 18U |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pionowe szyny rack | 4 |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 495 mm |
| Waga produktu | 27,7 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące