Producenci
Triton 19" Rack Wall-mount 6U/500 glass door Szafa wisząca Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Usuwalne panele boczne | Nie |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Pionowe szyny rack | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 495 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 600 x 495 x 370 mm |
Gwarancja 24 miesiące