Producenci
Triton 19" shelf 1U 750mm 80kg plastic black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Półka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Waga produktu | 3,92 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed użytkowaniem: Uważaj na palce podczas wysuwania i wsuwania półki, aby uniknąć zranienia. Ostrzeżenie przed obciążeniem: Upewnij się, że półka jest prawidłowo zamontowana i nie przekracza maksymalnej nośności. Ostrzeżenie przed montażem: Montaż i demontaż powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowany personel. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące