Producenci
Triton Heavy duty shelf 550mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Półka | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
Gwarancja 24 miesiące