Producenci
Triton RSX 19U Stojak wolnostojący Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowane nóżki | Tak |
| Model | Wolnostojący |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Jasnoszary |
| Materiał | Stal |
| Pojemność stelaża | 42U |
| Rodzaj ramy | Otwarty |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 2005 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
Gwarancja 24 miesiące