Producenci
Triton RSX-42-XD6-CXX-A1 stojak 42U Stojak wolnostojący Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Jasnoszary Stal nierdzewna |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Rodzaj ramy | Otwarty |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Pojemność stelaża | 42U |
| Materiały | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 36,6 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wysokość produktu | 2005 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 41,9 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące