Producenci
Trust HALYX 5 Portowy USB-C HUB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 81 g |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 5 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
| Interfejsy hub | USB Type-C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
Gwarancja 12 miesięcy