Producenci
Trymer do brody Panasonic ER-GB43-K503
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwa regulacja | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 8 godz |
| Czas pracy | 50 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 148 g |
| Wydajność | |
| Praca na mokro i sucho | Nie |
| Maksymalna długość włosa | 1 cm |
| Zmywalny | Tak |
| Zastosowanie trymera | Wąsy Broda |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Ilość dostępnych nasadek | 20 |
| Style przycinania | Dokładne Wąsy Krótka broda Pełna broda |
| Minimalna długość włosa | 0,5 mm |
| Wodoodporność | Tak |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Przechowywanie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące