Producenci
Trzepaczka 31.5 cm GEFU PRIMELINE G-29207
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Materiały | Stal nierdzewna Plastik |
| Typ produktu | Trzepaczka obrotowa |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 140 g |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Długość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy