Producenci
Trzepaczka nylonowa GEFU PRIMELINE G-29232
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Wysoka odporność na temperaturę | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna Plastik |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Typ produktu | Trzepaczka |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 295 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 130 g |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy