Producenci
UCHWYT KAMERY PFA130-E-BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kompatybilność z marką | Dahua |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 340 g |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Średnica podstawy | 12,4 cm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Szerokość opakowania | 146 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Gwint | 3/4" |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy