Producenci
Ubiquiti UVC-G3-BULLET UniFi Video Camera, 3rd Gen
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Układ | Kula (kształt) |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 24 |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 4 W |
| Pobór mocy (max) | 9 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 7,5 cm |
| Waga produktu | 300 g |
| Długość produktu | 140 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Debian 7.0 Ubuntu 14.04 Ubuntu 16.04 |
| Minimalnie wymagany procesor | 1.86 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 4096 MB |
| Wydajność | |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | RJ-45 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Video | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Regulowanie jakości | Kontrast Ostrość Nasycenie Jasność |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| System obiektywów | |
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne; nie należy wyrzucać do zwykłego śmietnika. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Gwarancja 12 miesięcy