Producenci
Uchwyt ścienny Do kamer DAHUA PFB121W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oprawa |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 190,5 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 1 kg |