Producenci
Uchwyt sufitowy, ścienny DAHUA PFA123-V2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Wysokość produktu | 134 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ergonomia | |
| Gwint | 1/2" |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy