Producenci
Uchwyt sufitowy, ścienny DAHUA PFA131
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Materiał obudowy | Aluminium SECC |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 13,8 cm |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ergonomia | |
| Maksymalna waga | 3 kg |
| Gwint | 1/2" |