Producenci
Uchwyt sufitowy, ścienny DAHUA PFA136
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Średnica | 11 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ergonomia | |
| Maksymalny udźwig | 1 kg |
| Gwint | 1/2" |