Producenci
Uchwyt sufitowy DAHUA PFA132
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Skrzynka przyłączeniowa |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ergonomia | |
| Maksymalna waga | 3 kg |