Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 4222e (60K29B) 3w1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | Informacje o bezpieczeństwie stosowania produktu
HP 746 / P2V83A
Zawiera benzoizotiazolinon. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Cechy | |
| Języki opisu strony | PCLm PCL 3 GUI URF |
| Segment HP | Dom |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Cykl pracy (zalecany) | 100 - 300 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Blue Breeze |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 4,82 kg |
| Głębokość produktu | 332 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,2 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 64 MB |
| Taktowanie procesora | 1000 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 242 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Szerokość opakowania | 475 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,19 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 100 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 65 stron(y) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość głowic | 2 |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Pictbridge | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 15 s |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 8,5 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 19 s |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 16 stron/min |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 5,5 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 20 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 5,5 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 8,5 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Maksymalna liczba kopii | 9 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 300 x 300 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 25 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 60 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 25 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 60 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8443310000 |
| Skanowanie | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Format kompresji zdjęć | JPEG BMP TIFF PNG |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Technologia skanowania | CIS |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny Koperty Zwykły. czysty papier |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 300 g/m2 |
| Rozmiary kopert | B5 DL |
| Maksymalny obszar wydruku | 209.9 x 349.6 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektronicznych urządzeń wielofunkcyjnych. Unikaj kontaktu z atramentem, może powodować podrażnienia skóry. Nie wyrzucaj zużytych urządzeń i tonerów do zwykłego śmietnika, mogą one zawierać substancje szkodliwe dla środowiska. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352240 |
| HP Instant Ink | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Ślad węglowy | |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 124 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 2 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 3 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 261 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 390 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy