Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Envy 6120e HP+ All-in-One
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Cechy | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Segment HP | Dom |
| Cykl pracy (zalecany) | 100 - 400 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 1000 stron/mies. |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia Chiny |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Portobello |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Głębokość produktu | 361 mm |
| Waga produktu | 5,13 kg |
| Szerokość produktu | 433 mm |
| Warunki pracy | |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 25 - 75% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% -40 - 60% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4572 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 473 mm |
| Wysokość opakowania | 411 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,05 kg |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 75 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 120 stron(y) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Port USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Pictbridge | Nie |
| Ilość głowic | 2 |
| Liczba użytkowników | 3 użyt. |
| Wymiary palety | 1197 x 950 x 2478 mm |
| Waga palety | 581,5 kg (1282 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1197,1 x 950 x 2478 mm (47.1 x 37.4 x 97.6") |
| Prędkość drukowania | |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 10 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 7 stron/min |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 19 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 10 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 20 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 22 s |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 17 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 7 stron/min |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 3,5 kopii/min |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 8 kopii/min |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 300 x 300 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 25 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 25 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 100 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 583 kg |
| Produktów na palecie | 84 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Format kompresji zdjęć | TIF PNG JPG |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | 8.5 x 12 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Papier matowy Papier błyszczący Papier fotograficzny Gruby papier Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 4x6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary kopert | 10 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C6 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP dynamic security | Tak |
| HP Instant Ink | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Post-Consumer Recycled Plastic |
Gwarancja 24 miesiące