Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Ink Tank 315 (Z4B04A) 3w1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 1000 stron/mies. |
| Segment HP | Dom, Domowe biuro |
| Wielozadaniowy, All in One | Nie |
| System zbiorników z atramentem | Tak |
| Języki opisu strony | PCL 3 GUI |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,07 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 2,1 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,88 W |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 525 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Waga produktu | 4,67 kg |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Nieobsługiwany |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Taktowanie procesora | 360 Mhz |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,88 kg |
| Szerokość opakowania | 525 mm |
| Wysokość opakowania | 158 mm |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 8 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 18 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 14 s |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 5 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 300 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Nie |
| Całkowita pojemność wejściowa | 60 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 25 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 A6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary kopert | DL |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły Papier błyszczący Papier fotograficzny |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Dostarczone oprogramowanie HP | HP Printer Software, HP Photo Creations |
| HP Photo Creations | Tak |
| HP ePrint | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |