Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser 135w
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Języki opisu strony | SPL |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 10000 stron/mies. |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Cykl pracy (zalecany) | 100 - 2000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,9 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 300 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 38 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,2 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 127 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 253 mm |
| Głębokość produktu | 359,6 mm |
| Waga produktu | 7,46 kg |
| Szerokość produktu | 406 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint Google Cloud Print |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMPv2 IPSec |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2012 Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.14 Mojave |
| Wydajność | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,5 dB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 361 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,94 kg |
| Szerokość opakowania | 482 mm |
| Głębokość opakowania | 447 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba użytkowników | 5 użyt. |
| Prędkość drukowania | |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 8,3 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Czas rozgrzewania | 32 s |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 5 mm |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Kopiowanie | |
| Funkcja regulacji tła | Tak |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 8,9 s |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 4 |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 100 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 40 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8443310000 |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | WIA Oprogramowanie TWAIN |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Format kompresji zdjęć | JPG TIFF PNG BMP |
| Technologia skanowania | CIS |
| Sterowniki skanera | WIA TWAIN |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Wersja sterownika twain | 1,9 |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 4800 x 4800 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Papier makulaturowy Papier typu bond Koperty Zwykły Card stock Gruby papier Cienki papier |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Oficio |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 |
| Rozmiary kopert | C5 DL |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 - 216 mm |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 356 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| HP dynamic security | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 886111615292; (999) 886111755455; (BGX) 886111748938; (BGY) 886111748983 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192739266 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Nie zawiera | Rtęci |