Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M430F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Cechy | |
| Segment HP | Biznes |
| Maksymalne obciążenie | 100000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 900 - 4800 stron/mies. |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Funkcja duplex | Kopia Drukuj Skanowanie |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Czcionki drukarki | Windows PostScript Scalable TrueType |
| Języki opisu strony | PCL 5 PDF 1.7 PCL 6 PostScript 3 |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,08 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,08 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 10,1 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 525 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,2 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 525 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13 kg |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 323 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 30 - 70% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSec SSL/TLS SNMPv3 FIPS 140 EAP-TLS EAP-PEAP HTTPS |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint HP ePrint Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android iOS |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 2048 MB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,4 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 54 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (skanowanie) | 48 dB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,7 kg |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Głębokość opakowania | 398 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 3000 stron(y) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba użytkowników | 10 użyt. |
| Prędkość drukowania | |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 6,5 s |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Czas rozgrzewania | 180 s |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 38 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Kopiowanie | |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 7,2 s |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 38 kopii/min |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 10 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 350 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Faks | |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Rozdzielczość faksu (czarno-biała) | 300 x 300 DPI |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Nie |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Fax | Faksowanie mono |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Prędkość skanowania (kolor) | 20 stron/min |
| Prędkość skanowania duplex (kolor) | 37 stron/min |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Prędkość skanowania (czarny) | 29 stron/min |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Technologia skanowania | CIS |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 C6 |
| Rozmiary nośników non-ISO | 16K |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A5 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 - 216 mm |
| Rozmiary kopert | DL C6 B5 C5 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 356 mm |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 120 g/m² |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 B6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 cm |
| Maksymalny obszar wydruku | 212 x 352 mm |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 200 g/m² |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykłyˌ czysty papier Gruby papier Blankiet firmowy Gruby papier Wstępnie zadrukowany Szorstki papier Papier makulaturowy Etykieta/metka Papier typu bond |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| HP dynamic security | Tak |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie |
| Ślad węglowy | |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 97 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 180 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 77 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 4 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 2 |
Gwarancja 24 miesiące