Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M442dn
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Języki opisu strony | PostScript PCL 6 |
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Funkcja duplex | Kopia Skanowanie Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Segment HP | Biznes |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 50000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 2000 - 5000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 80 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 1,1 kWh/tydz. |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 580 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 25,4 kg |
| Wysokość produktu | 417 mm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 x64 Windows 7 Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 x64 Windows 8 Windows 10 x64 Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 Windows Server 2016 Windows Server 2012 |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 600 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 31,5 kg |
| Wysokość opakowania | 678 mm |
| Szerokość opakowania | 738 mm |
| Głębokość opakowania | 721 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba użytkowników | 25 użyt. |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 24 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 4,5 mm |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 12 stron/min |
| Czas rozgrzewania | 29 s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 24 kopii/min |
| Funkcja kopiowania książek | Tak |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 7,1 s |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 100 ark. |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 350 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Skanuj do | Mail PC SMB FTP |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Maksymalny obszar skanowania | 297 x 432 mm |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 4800 x 4800 DPI |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Format kompresji zdjęć | JPG TIFF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Technologia skanowania | CIS |
| Prędkość skanowania (czarny) | 33 stron/min |
| Prędkość skanowania (kolor) | 33 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Rozmiary nośników non-ISO | 16K Wykonawczy (184 x 267mm) Komunikat Prawny Listowy |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A6 A3 A5 |
| Maksymalny obszar wydruku | 297 x 432 mm |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A3 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 B4 |
| Typy nośników podajnika papieru | czysty papier czysty papier Zwykły Papier lekki Blankiet firmowy |
| Rozmiary kopert | C4 C5 Monarch DL C6 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Web Jetadmin | Tak |