Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M433a 3 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | LaserJet |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 9.0 s |
| Duplex | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 40000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Maksymalna pojemność podajników | 350 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 128 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 20.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | CF256A |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Standardowe języki drukarki | PCL6 |
| Obsługiwane formaty druku | A3 A4 A5 B4 B5 Officio 8K 16K |
| Maksymalne zużycie energii | 550 W |
| Waga (kg) | 25.000 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 560 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 413 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 540 |
| Poziom hałasu | 50.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Microsoft Windows XP Microsoft Windows Vista Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Informacje dodatkowe | Jakość druku: Optyczna: 600×600×2 bity dpi; Interpolowana: 1200×1200 dpi Typ skanera: D-SIC Format pliku zawierającego zeskanowany obraz: PDF, Single-Page-TIFF, JPEG Multi-Page-TIFF, Single-Page-PDF, TIFF Format skanowania, maksymalny: 297 x 432 mm Tryby inicjacji skanowania: TWAIN, WIA Minimalne wymiary (szer. × gł. × wys.): 560 × 540 × 413 mm Wymiary maksymalne (szer. × gł. × wys.): 960 × 1090 × 933 mm |