Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M436dn (2KY38A) 3 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | LaserJet |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Maksymalny rozmiar papieru | A3 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.8 s |
| Duplex | Tak |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (normal) | 23.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 50000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 195 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 128 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (normal) | 23.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | CF256A CF256X |
| Standardowe języki drukarki | PCL6 |
| Obsługiwane formaty druku | A3 A4 A5 B4 B5 Officio 16K |
| Maksymalne zużycie energii | 550 W |
| Waga (kg) | 25.400 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 560 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 413 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 540 |
| Poziom hałasu | 49.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ Microsoft Windows XP Microsoft Windows Vista Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Informacje dodatkowe | Opcjonalny podajnik papieru Dwustronne skanowanie z automatycznego podajnika dokumentów 4-wierszowy wyświetlacz LCD Zasilanie: 220–240 V AC: 50/60 Hz Zawartość: Skrócona instrukcja instalacji, Ulotka dot. pomocy technicznej, Zawartość: Karta gwarancyjna, Przewód zasilający, Kabel USB Zawartość: Oryginalny wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem Zawartość: Oryginalny bęben obrazowy HP LaserJet Zawartość: Dokumentacja drukarki i oprogramowanie na płycie CD Wymagania: Napęd CD-ROM/DVD lub połączenie z internetem Wymagania: 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym Wymagania: Dedykowany port USB,połączenie sieciowe lub sieci bezprzewodowej |