Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227sdn 3w1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Cechy | |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 30000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 250 - 2500 stron/mies. |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Języki opisu strony | PWG PCL 5c PCL 6 URF PCLmS |
| Liczba czcionek drukarki | 84 |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość linii teksu | 2 linii |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 475 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 4,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 403 mm |
| Głębokość produktu | 407,4 mm |
| Waga produktu | 9,4 kg |
| Wysokość produktu | 311,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 32,5% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Google Cloud Print HP ePrint Apple AirPrint |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv4) | TCP/IP, LPD, SLP, WS-Discovery, BOOTP/DHCP/AutoIP, WINS, SNMP v 1/2/3, HTTP/HTTPS |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 Windows 8 |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 52 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 392 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,2 kg |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Laser |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 28 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Duplex szybkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 18 ipm |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7,7 s |
| Tryby druku duplex | Auto |
| Kopiowanie | |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 28 kopii/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 260 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Typ skanera | Skaner płaski i z podajnikiem ADF |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPG PNG TIF |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Prędkość skanowania (czarny) | 15 stron/min |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły Papier fotograficzny |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Tak |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Narzędzia do zarządzania HP | HP Printer Assistant, HP Utility, HP Device Toolbox, HP JetAdvantage Security Manager |