Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M426fdw F6W15A#B19 (laserowe; A4; Skaner płaski)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Języki opisu strony | PostScript 3 PDF 1.7 PCL 6 URF PCL 5 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Cykl pracy (zalecany) | 750 - 4000 stron/mies. |
| Maksymalne obciążenie | 80000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3" |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2,7 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 583 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 9,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 323 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 12,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,1000,100 Mbit/s |
| Technologie mobilnego wydruku | HP ePrint Apple AirPrint Mopria Print Service Google Cloud Print |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 398 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,5 kg |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0, Sieć bezprzewodowa LAN |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 38 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 5,4 s |
| Kopiowanie | |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 38 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 7,2 s |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 50 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Całkowita pojemność wejściowa | 350 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 900 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Fax | Faksowanie mono |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Maksymalna liczba miejsc odbioru | 119 lokalizacji |
| Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania | 120 |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Format kompresji zdjęć | BMP PNG JPG TIF |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanuj do | Chmura USB |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 356 mm |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Wersja sterownika twain | 1,9 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | TXT RTF |
| Prędkość skanowania (czarny) | 26 stron/min |
| Prędkość skanowania (kolor) | 21 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Etykieta/metka Wstępnie zadrukowany Folia Papier typu bond Gruby papier Koperty Zwykły? czysty papier |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozmiary kopert | C5 B5 DL |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| HP ePrint | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy