Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428dw
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja duplex | Drukuj Kopia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Języki opisu strony | PWG PCL 5c PCL 6 URF PostScript 3 |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 80000 stron/mies. |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolor produktu | Szary |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 510 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Wysokość produktu | 323 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint HP ePrint Google Cloud Print |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise Windows 8 Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2012 R2 Windows Server 2008 R2 |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 1200 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,5 kg |
| Głębokość opakowania | 398 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 38 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 38 kopii/min |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 7,2 s |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 900 ark. |
| Całkowita pojemność wejściowa | 900 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 3 |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 150 ark. |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 250 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Mail Chmura USB |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Typ skanera | Skaner płaski/ADF |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | czysty papier Papier wtórnie przetworzony Papier typu bond Gruby papier Zwykły czysty papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Szanse na przetrwanie | |
| Zrównoważone technologie i materiały | 25% pokonsumenckiego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu; Możliwość recyklingu w ramach programu HP Planet Partners |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT Silver |