Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP M130a 3 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Sustainability certificates | Blue Angel RoHS ENERGY STAR |
| Cechy | |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Języki opisu strony | PWG URF |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 10000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 150 - 1500 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Typ ekranu | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 4,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 255 W |
| Tryb wyłączenia | 0,05 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 231,1 mm |
| Szerokość produktu | 398 mm |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Nieobsługiwany |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Taktowanie procesora | 600 Mhz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,1 kg |
| Głębokość opakowania | 294 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Standardowe interfejsy | USB 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 600 x 600 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7,3 s |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 22 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 400 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 23 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Faks | |
| Faksowanie dwustronne | Nie |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Prędkość skanowania (czarny) | 12 stron/min |
| Prędkość skanowania (kolor) | 12 stron/min |
| Format kompresji zdjęć | BMP JPG TIF PNG |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Typ skanera | platforma |
| Skanuj do | Pilnik Obraz |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty Zwykły Card stock Papier fotograficzny Etykieta/metka czysty papier |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |