Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP M130fn 4 w 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Cechy | |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Języki opisu strony | PWG URF PCLmS |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Cykl pracy (zalecany) | 150 - 1500 stron/mies. |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 10000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Ilość linii teksu | 2 linii |
| Moc | |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 4,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,05 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 255 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Głębokość produktu | 508 mm |
| Wysokość produktu | 406 mm |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Technologie mobilnego wydruku | HP ePrint Google Cloud Print Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 600 Mhz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | Ethernet, USB 2.0 |
| Prędkość drukowania | |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 23 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7,3 s |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 600 x 600 DPI |
| Technologia druku | Laser |
| Kopiowanie | |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 23 kopii/min |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 400 DPI |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Typ wkładu papieru | Podajnik papieru |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Faks | |
| Fax | Faksowanie mono |
| Pamięć faksu | 1000 stron(y) |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Przekierowywanie połączeń | Tak |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania | 120 |
| Rozdzielczość faksu (czarno-biała) | 300 x 300 DPI |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Faksowanie dwustronne | Nie |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Skanowanie | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Prędkość skanowania (czarny) | 12 stron/min |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Typ skanera | Skaner płaski i z podajnikiem ADF |
| Format kompresji zdjęć | BMP TIF JPG PNG |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość skanowania (kolor) | 12 stron/min |
| Technologia skanowania | CIS |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Card stock Koperty Zwykły Papier fotograficzny Etykieta/metka czysty papier |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Tak |
| Narzędzia do zarządzania HP | HP Printer Assistant, HP Device Toolbox, HP Utility |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |