Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop 1200w
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki opisu strony | PWG URF PCLmS |
| Segment HP | Enterprise |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 20000 stron/mies. |
| Nadajnik cyfrowy | Nie |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 325 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,73 kg |
| Szerokość produktu | 380,5 mm |
| Głębokość produktu | 293,4 mm |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | Google Cloud Print Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 64 MB |
| Taktowanie procesora | 500 Mhz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,8 kg |
| Szerokość opakowania | 481 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 421 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 600 x 600 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 20 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Nie |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Technologia druku | Laser |
| Kopiowanie | |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 10,9 s |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 150 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 388,8 kg |
| Skanowanie | |
| Format kompresji zdjęć | PNG TIFF JPG RAW |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Rozdzielczość skanowania optycznego (czarna) | 600 x 600 ppi |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Rozdzielczość skanowania optycznego (kolor) | 600 x 600 ppi |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Gruby papier czysty papier Koperty Zwykły |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Rozmiary kopert | C5 DL 10 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Promocja | Caschback 150 zł |