Producenci
Urządzenie wielofunkcyjne HP Neverstop Laser MFP 1200a 3w1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzina | Neverstop Laser MFP |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Typ drukarki | Wielofunkcyjna laserowa |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 14.0 s |
| Duplex | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.0 stron/min |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 20000 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 120 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Maksymalna pojemność podajników | 150 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Praca w DOS | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 64 |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 20.0 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| IRDA | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | W1103A W1103AD |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Standardowe języki drukarki | PCLmS; URF; PWG |
| Obsługiwane formaty druku | A4 A5 A6 Koperta nr 10 Koperta C5 Koperta DL |
| Maksymalne zużycie energii | 325 W |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 7 lub nowsze Mac OS (niektóre wersje) Linux (niektóre wersje) |
| Dołączone oprogramowanie | Dla systemu operacyjnego Windows: HP Software Installer, HP Software Uninstaller (z wyłączeniem Win8+), sterownik drukarki HP PCLmS, HP Device Experience (DXP), HP Web Services Assist (HP Connected), Device Setup & Software, podręczniki użytkownika online, HP Printer Assistant, HP Scan Driver, HP Scan Application, HP Product Improvement Study; Dla systemu operacyjnego Mac: ekran powitalny (przekierowuje użytkowników do witryny http://www.hp.com lub OS App Source z oprogramowaniem LaserJet) |
| Informacje dodatkowe | Rozmiary nośników: Od 105 × 148,5 mm do 215,9 × 297 mm Typ skanera: Płaski Oprogramowanie do skanowania dla Windows obsługuje pliki w formatach JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF Certyfikat ENERGY STAR® Kabel USB należy zakupić osobno Czujnik automatycznego wykrywania rodzaju papieru |